BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

      İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz 2015-2016 yılı eğitim öğretim yılı okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Altıeylül ilçesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi Pansiyonu ile Bahçelievler Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ AHMET CENGİZ’DEN CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ PANSİYONU’NA GECE ZİYARETİ

     İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, pansiyonlu okulların günün şartlarına ihtiyaç verecek şekilde düzenlenmesi, öğrencilerin sağlıklı, temiz, düzenli ve huzurlu bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla ilimiz Altıeylül ilçesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi Pansiyonu’na gece saat 22.30’da bir ziyaret gerçekleştirdi. Farklı okullardan öğrencilerin de yer aldığı pansiyonu gezerek incelemelerde bulundu ve okulun eğitim öğretim faaliyetleri ile yapılan çalışmalar hakkında okul Müdürü Sedat Yıldırım’dan bilgi aldı. Ardından pansiyon öğretmenleri ve öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerden gelecek ile ilgili planları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, pansiyon ile ilgili görüş ve önerilerini dinledi.

     İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamasının her şeyden önemli olduğunu dile getirdi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ AHMET CENGİZ’DEN BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

      İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik ile birlikte, Altıeylül İlçesi Bahçelievler Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında Okul Müdürü Mansur Bacanak’tan bilgi aldı. Öğretmenlerle de görüşen İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, “Eğitim öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok değerlidir. Uzun soluklu olan eğitim sürecinde, bahane üretmeden sabırlı ve gayretli şekilde çalışmalıyız. Sosyal, kültürel, sportif etkinliklerin yanı sıra hafta sonu destekleme ve yetiştirme kurslarıyla da her bir öğrencimize verdiğiniz emeklerden dolayı siz değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” sözlerinin ardından öğretmenlerin sorularını cevaplandırdı. Daha sonra öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

     İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, incelemelerde bulunduğu okullarda Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı topluma faydalı nesiller yetiştirmek için öğretmen, öğrenci velilerimizle hep beraber Balıkesir’in eğitimini ve kalitesini daha yükseklere çıkartma gayreti ve inancıyla çalıştıklarını ifade etti.

 

 

29-02-2016  29-02-2016

29-02-2016  29-02-2016

29-02-2016  29-02-2016

29-02-2016  29-02-2016

29-02-2016  29-02-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.