BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Öğrencilerden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’e Ziyaret

     “Bir Dava Adamı Mehmet Akif” temalı kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Başarılı Öğrencilerden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’e Ziyaret

     İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü ekinlikleri kapsamında ilimiz geneli ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen “Bir Dava Adamı Mehmet Akif” temalı kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler Bigadiç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencisi Fatih Aycan, İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Güler Doğru, Altıeylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğrencisi Aybike Kotan, okul müdürleri Kamil Bektaş, Mustafa Yücel, Halil İbrahim Bektaş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ile birlikte İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.

ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

      İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizle tek tek tanışarak bir süre sohbet etti.  Dereceye giren öğrencilere hitaben, “Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında böylesine sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki başarılarıyla adından söz ettirmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Ülkemiz için önemi büyük olan İstiklal Marşımızın şairi, vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u tanımanız ve kompozisyon eserinizde güzel bir şekilde anlatarak başarılı olmanızdan dolayı çok memnun oldum. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizleri tebrik ediyor, sizlerle gurur duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen öğretmen ve ailelerinize de ayrıca teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

“Bir Dava Adamı Mehmet Akif” temalı kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler:

Bigadiç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencisi Fatih Aycan - BİRİNCİ

İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Güler Doğru-İKİNCİ

Altıeylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğrencisi Aybike Kotan-ÜÇÜNCÜ

         İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü ekinlikleri kapsamında ilimiz geneli ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen “Bir Dava Adamı Mehmet Akif” temalı kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz tarafından takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

24-03-2016  24-03-2016

24-03-2016  24-03-2016

24-03-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.