BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Şampiyonlarından İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’e Ziyaret

    Gençler Serbest Güreş Türkiye finallerinde Türkiye şampiyonu olan Altıeylül Mebruke Hakkı Kabakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Türkiye Şampiyonlarından İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’e Ziyaret

     25-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Bartın ilinde yapılan 15-16 yaş Okullar arası Gençler Serbest Güreş Türkiye finallerinde Türkiye Şampiyonu olan öğrenciler, Tolga Akyüz, Ensar Bıyık, Oğuz Taneli, Muhammet Ali Çeliker, Ömer Kemal Bulut, İbrahim Kahraman, okul müdürü Sebahattin Arslan, Antrenörleri Akın Şen ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ile birlikte İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.

    Altıeylül Mebruke Hakkı Kabakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürü Sebahattin Arslan okulun eğitim öğretim durumu ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki çalışmaları, antrenörleri Akın Şen de öğrencilerin müsabaka süreçleri ve başarıları hakkında bilgi verdi. Ardından İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

     İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, 15-16 yaş Okullar arası Gençler Serbest Güreş Türkiye finallerinde  Türkiye şampiyonu olan öğrencilerimizle tek tek tanışarak elde ettikleri büyük başarı ile ilgili bir süre sohbet etti. “Başarı çalışma ile elde edilebilir. Başarı elde etmek önemlidir. Daha önemlisi ise başarının sürdürülmesidir. Sizin azminizi, inancınızı ve başarılarınızı gördükçe çok mutlu oluyor, geleceğe yönelik ümitlerimiz daha da artıyor. Önce Balıkesir ilimizde kazandığınız başarı ardından Türkiye şampiyonu olmanız dolayısıyla bizi oldukça gururlandırdınız. Ata sporumuz olan güreşte hem okulunuzu hem ilimizi en iyi şekilde temsil  ettiğiniz için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonu olmanızda emeği geçen başta aileniz olmak üzere okul idaresi ile öğretmenlerimize, antrenörünüze teşekkür ediyor, başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.” sözlerine yer verdi.

ALTIEYLÜL MEBRUKE HAKKI KABAKÇI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLER VE BAŞARILARI

Tolga Akyüz,   54 Kg Serbest Güreş Türkiye Birinciliği, Bölge Birinciliği, İl Birinciliği

Ensar Bıyık, 63 Kg Kg Bölge ve İl Birinciliği

Oğuz Taneli,  85 Kg Serbest Güreş Türkiye Beşinciliği, İl ve Bölge Birinciliği

Muhammet Ali Çeliker,  58 Kg Serbest Güreş Türkiye Beşinciliği, Bölge ve İl Birinciliği

Ömer Kemal Bulut,  46 Kg Serbest Güreş Türkiye Beşinciliği, Bölge Birinciliği, İl Birinciliği

İbrahim Kahraman,  54 Kg Serbest Güreş Türkiye Sekizinciliği, Bölge ve  İl Birinciliği

      15-16 yaş Okullar arası Gençler Serbest Güreş Türkiye finallerinde Türkiye şampiyonu olan Altıeylül Mebruke Hakkı Kabakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz tarafından takdim edildi.

 

25-03-2016  25-03-2016

25-03-2016  25-03-2016

25-03-2016  25-03-2016

25-03-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.