BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeka Oyunları ve Strateji Geliştirme Salonu Açıldı

    Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın katılımıyla Altıeylül General Kemal İlkokulu ve Ortaokulunda “Zeka Oyunları ve Strateji Geliştirme Salonu” açılışı gerçekleştirildi.  
Zeka Oyunları ve Strateji Geliştirme Salonu Açıldı

     Öğrencilerin boş zamanlarında akıl ve zekâ oyunları ile enerjilerini harcayarak muhakeme becerilerini geliştirmelerinin hedeflendiği “Zeka Oyunları ve Strateji Geliştirme Salonu” açılışına Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Uras, daire amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

      Öğrencilerin halk oyunu gösterilerinin sonrasında gerçekleştirilen açılışın ardından “Zeka Oyunları ve Strateji Geliştirme Salonu”nu gezen Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, yapılan etkinlikleri ve çalışmaları yerinde izleyerek öğrencilerle tek tek ilgilendi. Öğrencilerden zeka oyunları ile ilgili bilgi alarak bir süre sohbet etti. “Zeka Oyunları ve Strateji Geliştirme Salonu”nun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

 

25-03-2016  25-03-2016

25-03-2016  25-03-2016

25-03-2016  25-03-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.