BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Karesi Ercan Kıvrak İlkokulu’na Ziyaret

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz,  Karesi Ercan Kıvrak İlkokulu’nu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Karesi Ercan Kıvrak İlkokulu’na Ziyaret

    Okul ziyaretleri kapsamında Karesi Ercan Kıvrak İlkokulu’na ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i, okul müdürü Ekrem Açıkgöz karşılayarak okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

GELECEĞE UMUTLA BAKAN BİR NESİL İÇİN GAYRET GÖSTERMELİYİZ

    Karesi Ercan Kıvrak İlkokulu müdürü Ekrem Açıkgöz eşliğinde okulu gezerek öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre görüştü. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Balıkesir’de başarının artması adına öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte güçlü bir şekilde çalıştıklarını ifade etti. Eğitimin ahlaklı ve iyi insan yetiştirme süreci olduğunu belirterek kendi yetenek ve kabiliyetini bilen, geleceğe umutla bakan bir nesil için gayret göstermemiz gerektiğini sözlerine ekledi.

      İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’in Karesi Ercan Kıvrak İlkokulu okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerine başarılar dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

01-04-2016  01-04-2016

01-04-2016  01-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.