BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, 47. Tübitak Eskişehir Bölge Sergisinde Projeleriyle Birinci ve İkinci Olan Öğrencileri Kabul Etti

     47.TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması çerçevesinde projeleri ile Eskişehir Bölge Sergisinde ilimizi temsil eden ve Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan bölge birincileri ile bölge ikincileri öğrenciler, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ı ziyaret etti.
Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, 47. Tübitak Eskişehir Bölge Sergisinde Projeleriyle Birinci ve İkinci Olan Öğrencileri Kabul Etti

    Ziyarete, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rabiye Kahraman, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, okul müdürleri, danışman öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

47. TÜBİTAK’TA BALIKESİR’E BÜYÜK GURUR YAŞATAN ÖĞRENCİLER PROJELERİNİ BALIKESİR VALİSİ MUSTAFA YAMAN’A ANLATTI

     Balıkesir Valisi Mustafa Yaman öğrencilerle tek tek tanışarak bir süre sohbet etti. İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul müdürleri ve danışman öğretmenlerinden bilgi aldı. 47.Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri kapsamında 22-25 Mart 2016 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen bölge finaline katılarak birinci olan ve 2-6 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan ilimiz Altıeylül Kurtdereli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gönen Sarıköy Çok Programlı Anadolu Lisesi, Karesi Bilim ve Sanat Merkezi, Karesi Fatma-Emin Kutvar Anadolu Lisesi ile ikinci olan Edremit Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Karesi Özel Balıkesir Doğa Anadolu Lisesi Karesi Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri projelerini Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’a anlattı.

  Balıkesir Valisi Sayın Mustafa Yaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilimiz adına büyük gurur yaşatan öğrencilerimizi, danışman öğretmenlerini başarılarından dolayı tebrik etti.

    Ziyaret, öğrencilerin çeşitli hediyelerle ödüllendirilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

11-04-2016  11-04-2016

11-04-2016  11-04-2016

11-04-2016  11-04-2016

11-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.