BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Havran’da Yapımı Devam Eden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Havran’da yapımı devam eden 18 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Havran’da Yapımı Devam Eden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Aka, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu, Havran Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nuri İnan ile birlikte yapımı devam eden 18 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunarak Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu’ndan bilgi aldı.

      Balıkesir’de eğitim alanında çok büyük mesafeler kaydedildiğini, bunlardan biri de 18 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz,  bu sene de yatırımların devam edeceğini ifade etti. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, kıymetli öğrencilerimizin en iyi şartlar altında kaliteli eğitim alması ve güven içerisinde yarınlara hazırlanması adına büyük çaba sarf ettiklerini, Balıkesir’in eğitimde de ön sıralarda yer alması için her türlü desteği esirgemeyen Bakanlığımıza, idarecilerimize, öğretmenlerimize, hayırseverlerimize, velilerimize, halkımıza teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

      İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, diğer ilçelerdeki yapım aşamasındaki okul ziyaretlerini sürdürecektir.         

 

14-04-2016  14-04-2016

14-04-2016  14-04-2016

                                      

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.