BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sındırgı ve İvrindi İlçesindeki Aday Öğretmenlerden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

   “Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci” eğitimini Balıkesir’in Sındırgı ve İvrindi ilçelerinde tamamlayacak olan aday öğretmenler İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i ziyaret etti.
Sındırgı ve İvrindi İlçesindeki Aday Öğretmenlerden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

   Ülkemizin değişik illerine atanan ve 6 aylık aday öğretmen yetiştirme süreci eğitimlerini Balıkesir’in Sındırgı ve İvrindi ilçelerinde almaya başlayan aday öğretmenler danışman öğretmenleri eşliğinde İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i ziyaret etti.

   Aday öğretmenlerle tek tek tanışıp sohbet eden İl Millî Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Milli Eğitim Bakanlığımızın bu yıl ilk defa başlattığı aday öğretmenlerin 6 aylık eğitim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı’nın ‘İnsan insanın gölgesinde yetişir.’ ifadesiyle siz aday öğretmenlerimizin danışman öğretmenlerinizin gölgesinde yetişecek ve mesleğe adım atacak olmanız dolayısıyla çok şanslısınız. Milli Eğitim camiası olarak bizler büyük bir aileyiz. Geleceğin mimarı öğrencilerimiz bizim için çok kıymetli. Dolayısıyla çok önemli bir mesleğin mensubu olarak çalışmalarımızı önemle ve titizlikle yürütmeliyiz.” dedi.

   İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’in aday öğretmenlerimize başarılar dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

19-04-2016  19-04-2016

19-04-2016  19-04-2016

19-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.