BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğü Koltuğunda

        İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Karesi Gazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Osman Akyar ve 5. Sınıf öğrencisi Elif Naz Kılıç, 6. sınıf öğrencisi İsmail Asaf Güler ve 7. Sınıf öğrencisi Zeynep Sena Demirbaş’ı 22.04.2016 Cuma günü saat 14.00’da makamında kabul etti.
Öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğü Koltuğunda

    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama ziyaretleri kapsamında ilk olarak Karesi Kayabey Ortaokulu öğrencileri 22 Nisan 2016 Cuma günü saat 11.00’da Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ı ziyaret ettiler. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay ve Karesi Kayabey Ortaokulu Müdürü Seyfullah Akkaya ve öğretmenleri Beyhan Kartal katıldı.

      Ardından saat 11.30’da Karesi Kocaavşar Ortaokulu Öğrencileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’u ziyaret ettiler. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak, Karesi Kocaavşar Ortaokulu Müdürü Ahmet Çalışkan ve öğretmenleri Güray Karagöz katıldı.

     Yine saat 11.30’da Karesi Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu öğrencileri 9.Ana Jet Üst Komutanı Tuğg. İshak  Dayıoğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Uras, Karesi Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu Müdür Yardımcısı Huriye Korkmaz, öğretmenleri Neslihan Mizan katıldı.

      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde saat 14.00’da gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna Karesi Gazi İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Elif Naz Kılıç, 6. sınıf öğrencisi İsmail Asaf Güler ve 7. Sınıf öğrencisi Zeynep Sena Demirbaş oturdu.

      İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, “Bugün, bizim için çok kıymetli olan çocuklarımızın bayramı. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, çocuklarımızın gözlerindeki ışıltıdan aldığımız güç ile onların yarınlarını inşa etme gayreti içerisindeyiz. Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 96. Yılını ve ilk milli bayramımız olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum. Ülkemizdeki çocuklar ile dünyadaki çocukların esenliğine, barışına, kardeşliğine, mutluluğuna vesile olmasını diliyorum.” sözlerine yer vermesinin ardından Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu önce 6. sınıf öğrencisi İsmail Asaf Güler’e devretti.

       İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz´den koltuğu devralan 6. sınıf öğrencisi İsmail Asaf Güler, kendisini tanıtarak, "Öncelikle herkesin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okullardaki tüm eksikliklerin bir an önce giderilmesini, eğitimin kalitesinin daha da artırılmasını istiyorum.   " ifadesini kullandı.

      Ardından koltuğu devralan 7. Sınıf öğrencisi Zeynep Sena Demirbaş, kendisini tanıtarak, öğrencilerin tümünün bir an önce tablet bilgisayara kavuşmasını ve  EBA’yı daha fazla kullanmalarının sağlanmasını istedi.

       Ardından koltuğu devralan 5. Sınıf öğrencisi Elif Naz Kılıç,  okullarda ağaçlandırma çalışmalarının yapılması ile çocukların yaz tatilinde güvenli bir şekilde spor yapabilecekleri spor tesislerinin yapılmasını istedi.

     Öğrenciler kendilerini makamında kabul ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e teşekkür ettiler.

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz de çocuklarımızı bu güzel ve anlamlı günde misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek günün anısına öğrencilerimize  hediye takdim etti.

 

                                                                                                                                                          

22-04-2016  22-04-2016

22-04-2016  22-04-2016

22-04-2016  22-04-2016

22-04-2016  22-04-2016

22-04-2016  22-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.