BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den İvrindi’de Yapımı Devam Eden Okullarımıza Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, İvrindi’de yapımı devam eden 18 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi, 18 derslikli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 24 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den İvrindi’de Yapımı Devam Eden Okullarımıza Ziyaret

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih Aka ve Mesut Solak ile birlikte İvrindi’de yapımı devam eden okullarda incelemelerde bulunarak İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa’dan bilgi aldı.

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, 18 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi, 18 derslikli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 24 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatlarını ayrı ayrı gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, değerli velilerimizin emanetleri kıymetli öğrencilerimizin daha modern, nitelikli, kaliteli ve sağlıklı ortamlarda, milli ve manevi değerlerine bağlı, güven içerisinde yarınlara hazırlanması adına var gücüyle çalıştıklarını ifade etti. Türkiye’nin geleceğinin inşasında Balıkesir’in eğitimde de ön sıralarda yer alması için her türlü desteği esirgemeyen Bakanlığımıza, idarecilerimize, öğretmenlerimize, hayırseverlerimize, velilerimize, halkımıza teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

      İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, diğer ilçelerdeki yapım aşamasındaki okul ziyaretlerine devam edecektir.

 

28-04-2016  28-04-2016

28-04-2016  28-04-2016

28-04-2016  28-04-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.