BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kompozisyon Yarışması Türkiye Birincisi’nden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

      Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından düzenlenenortaokullar arası “Su ve İstihdam” konulu kompozisyon yarışmasında “Damladan Deryaya” adlı kompozisyonu ile Türkiye Birincisi olan Karaağaç Ahmet Karakaş Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencisi Ayşegül Filiz, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.
Kompozisyon Yarışması Türkiye Birincisi’nden İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’e Ziyaret

   Ziyarete, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Gömeç İlçe Milli Eğitim Müdürü Serap Özer, Karaağaç Ahmet Karakaş Ortaokulu Müdürü İrfan Yüksel ve Türkçe Öğretmeni Emine Arzu Tüfekçioğlu ile birlikte “Su ve İstihdam” konulu kompozisyon yarışmasında “Damladan Deryaya” adlı kompozisyonu ile Türkiye Birincisi olan 8.sınıf öğrencisi Ayşegül Filiz katıldı. 

   Karaağaç Ahmet Karakaş Ortaokulu Müdürü İrfan Yüksel, okulun eğitim öğretim durumu ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki çalışmaları, Türkçe Öğretmeni Emine Arzu Tüfekçioğlu  da öğrencimizin kompozisyon yazma süreci ve başarısı hakkında bilgi verdi. Ardından İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Hüseyin Aşık, öğrencimizi böylesine büyük bir başarı elde ettiği için tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÖĞRENCİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından düzenlenen ortaokullar arası “Su ve İstihdam” konulu kompozisyon yarışmasında “Damladan Deryaya” adlı kompozisyonu ile Türkiye Birincisi olan öğrencimizle tanışarak bir süre sohbet etti. Yazmanın anlatabilme sanatı olduğuna değinerek büyük emek sarf edip böylesine güzel bir başarı kazanan ve Türkiye birincisi olan öğrencimiz Ayşegül Filiz’i tebrik etti.

    Öğrencilerin başarısını destekleyen en büyük unsurlardan biri olan sosyal ve kültürel faaliyetlere çok önem verdiklerini vurgulayarak sosyal etkinliklerde görev alan öğrencilerin çevresindeki insanlarla sağlam bir iletişim kurabilme yeteneğini kazandığını sözlerine ekledi. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, geleceğimizin teminatı öğrencilerimize güveniyoruz. Hem okulunu hem ilimizi en iyi şekilde temsil  eden ve Türkiye birincisi olarak bizi oldukça gururlandıran öğrencimizin başta ailesi olmak üzere okul idaresi ile öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarınızın artarak devam etmesini diliyorum.” sözlerine yer verdi.

    Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından düzenlenen ortaokullar arası “Su ve İstihdam” konulu kompozisyon yarışmasında “Damladan Deryaya” adlı kompozisyonu ile Türkiye Birincisi olan Karaağaç Ahmet Karakaş Ortaokulu 8/A Sınıfı öğrencisi Ayşegül Filiz, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz tarafından ödüllendirildi.

     Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

 

04-05-2016  04-05-2016

04-05-2016  04-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.