BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Burhaniye’deki Okullara Ziyaret

    İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ile birlikte ilk olarak Burhaniye Nadir Tolun Ortaokulu ardından Celal Toraman Anadolu Lisesi, Avni Özpolat Anaokulu, Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulunarak okulların eğitim öğretim durumu hakkında okul müdürlerinden bilgi aldı.  Sınıfları da gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti.
İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz’den Burhaniye’deki Okullara Ziyaret

AMACIMIZ TOPLUMA FAYDALI NESİLLER YETİŞTİRMEK

   Öğretmenlerle de görüşen İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Cengiz, “Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmesi ve mutlu bireyler olarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanması asıl hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için,  sizlerin eğitim ve öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok önemli ve değerlidir. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Balıkesir’in eğitim kalitesini daha yükseklere çıkartma amacıyla, okuyan, araştıran, milli ve manevi değerlerine bağlı, topluma faydalı nesiller yetiştirmek için öğretmen, öğrenci ve velilerimizle hep beraber sabırlı ve gayretli şekilde çalışmaktayız. Her bir öğrencimize akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde de verdiğiniz emeklerden dolayı siz kıymetli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

BURHANİYE CELAL TORAMAN ANADOLU LİSESİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSUNA ZİYARET

     İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Burhaniye Celal Toraman Anadolu Lisesi ziyareti kapsamında hafta sonu gerçekleştirilen destekleme ve yetiştirme kursuna da ziyarette bulunarak öğrencilerle bir süre görüştü. LYS’ye hazırlanan 12.sınıf öğrencilerimizi daha güzel bir geleceğe hazırlamak için bu kurslarda görev alan, özveriyle çalışan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür etti. Kendilerine sunulan bu güzel imkanı sonuna kadar kullanarak yılmadan çalışan kıymetli öğrencilerimize de başarılar diledi.

   Okullarımıza her konuda yardıma hazır olduklarını vurgulayan İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, ziyaret ettiği okullardaki okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerine başarılar dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.    

09-05-2016  09-05-2016

09-05-2016  09-05-2016

09-05-2016  09-05-2016

09-05-2016  09-05-2016

09-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.