BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Anadolu İmam Hatip Liselerine Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

     Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Karesi Anadolu İmam Hatip Lisesi, Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Karesi Anadolu İmam Hatip Lisesi Halil Kasapoğlu Erkek Öğrenci Yurdu’na ziyarette bulundu. 
Balıkesir Anadolu İmam Hatip Liselerine Bakanlık Düzeyinde Ziyaret

KARESİ AİHL İLE KARESİ AİHL HALİL KASAPOĞLU ERKEK ÖĞRENCİ YURDU’NA ZİYARET

     Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay ile birlikte ilk olarak Karesi Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ziyarette bulunarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle görüştü. Burada okul müdürü Ahmet Bekdüz’den okulun eğitim ve öğretim durumu hakkında bilgi aldı.

KARESİ ŞULE YÜKSEL ŞENLER KIZ AİHL’YE ZİYARET 

      Son olarak Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni de ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, okulu ve z-kütüphaneyi gezerek incelemelerde bulundu. Okul müdürü M. Tayyip Eyiol’dan okulun eğitim öğretim durumu hakkında bilgi aldı.

     Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığı olarak ülkemizdeki tüm okullarımıza olduğu gibi Balıkesir’deki okullarımıza da her konuda yardıma hazır olduklarını vurgulayarak İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay ile ziyaret ettiği okullardaki okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerine başarılar diledi.

     Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.    

 

16-05-2016  16-05-2016

16-05-2016  16-05-2016

16-05-2016  16-05-2016

16-05-2016  16-05-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.