BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtdereli MTAL’den İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Solak’a Ziyaret

   “Avrupa Muhasebe Sistemi ve Bireysel Emeklilik” konulu proje kapsamında AB Proje akışlarını tamamlayan Kurtdereli MTAL öğretmen ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Solak’ı ziyaret etti.
Kurtdereli MTAL’den İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Solak’a Ziyaret

   Kurtdereli MTAL Müdürü Halil Bakan, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı ziyarette okul müdürü Halil Bakan, İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Solak’a proje ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

     Öğrencilerimizle tanışarak bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Solak, AB projelerinin önem verilmesi gereken bir konu olduğunu ifade ederek geleceğimize yön verecek olan öğrencilerimizle gurur duyduklarını ve çalıştıklarında her konuda başarılı olacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi. Projede yer alan tüm öğrencilerimize, onları yetiştiren öğretmenlerine, okul yönetimine ve ailelerine teşekkür ederek, başarılarının artarak devam etmesini diledi.

 “AVRUPA MUHASEBE SİSTEMİ VE BİREYSEL EMEKLİLİK” PROJESİ

    Kurtdereli MTAL’nin 2015 yılında Ulusal Ajansa sunduğu ve proje desteklenmeye değer görülen “Avrupa Muhasebe Sistemi ve Bireysel Emeklilik” konulu projeye Altıeylül ilçesinden Mehmet Vehbi Bolak MTAL ile Kepsut Çok Programlı Anadolu Lisesi ortaktır. Proje Kapsamında Kurtdereli MTAL’den 10 öğrenci 1 öğretmen, Mehmet Vehbi Bolak MTAL’den 5 öğrenci 1 öğretmen Romanya Bükreş “Colegiul Economic Costin Kiritescu” da ve yine Kurtdereli MTAL’den 10 öğrenci 1 öğretmen ile Kepsut Çok Programlı Anadolu Lisesinden 5 öğrenci 1 öğretmen Çek Cumhuriyeti Prag “Obchodni Akademie” de 15 günlük eğitimlerini tamamlayarak ev sahibi kurum tarafından sertifikalandırıldı. Katılımcılar eğitimlerin yanı sıra tarihi ve kültürel gezileri de gerçekleştirerek Köstence de ve Viyana’da çok sayıda Osmanlı dönemi eserlerini görme imkanı buldu.

 

03-06-2016  03-06-2016

03-06-2016  03-06-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.