BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Şimdi Düşünme Zamanı” Öğrencileri Ödüllendirildi

    “Şimdi Düşünme Zamanı” projesi kapsamında “Teknoloji ve Tasarım Etkinlikleri Ulusal Sergisi” ne katılmak üzere ilimiz genelinde etkinlik gönderen öğrenciler arasından en iyi ilk üç öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker tarafından ödüllendirildi.
“Şimdi Düşünme Zamanı” Öğrencileri Ödüllendirildi

   Ödül törenine, dereceye giren öğrencilerin yanı sıra öğrencilerimize danışmanlık eden Teknoloji ve Tasarım öğretmenleri Emel Altındalavcı, Nurten Balcı, Arife Kartal ile birlikte İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık katıldı.

   “Teknoloji ve Tasarım Etkinlikleri Ulusal Sergisi” ne katılmak üzere ilimiz genelinde etkinlik gönderen öğrenciler arasından en iyi ilk üç öğrencimiz;

Zeytinli Ortaokulu öğrencisi Hüseyin Kocaer, İL BİRİNCİSİ

Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu öğrencisi Hasan Birgül, İL İKİNCİSİ

Bigadiç Çağış Ortaokulu Öğrencisi Selin Selçik, İL ÜÇÜNCÜSÜ

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, öğrencilerimizin başarılarında emeği geçen başta aileleri olmak üzere okul yönetimi ile öğretmenlerine teşekkür ederek bisiklet hediye takdiminin ardından ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

 

17-06-2016  17-06-2016

17-06-2016  17-06-2016

17-06-2016  17-06-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.