BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okuma Kültürü ve Z- Kütüphane” Semineri Başladı

    “Okuma Kültürü ve Z- Kütüphane” semineri açılış töreni 30 Eylül 2016 Pazartesi günü Cunda Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 
“Okuma Kültürü ve Z- Kütüphane” Semineri Başladı

     26 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Okuma Kültürü ve Z- Kütüphane” semineri açılış törenine, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Araçları ve Yayımlar Daire Başkanı Ercan Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe ve Sınıf Öğretmenleri katıldı.  

    Seminer, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

    Açılış konuşmasının İl Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker tarafından gerçekleştirildiği “Okuma Kültürü ve Z- Kütüphane” semineri, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Araçları ve Yayımlar Daire Başkanı Ercan Şen’in konuşmalarıyla devam etti.

    Cunda Uygulama Oteli Sorumlusu Abdülaziz Yük’ün Cunda Uygulama Oteli ve Ayvalık’ı tanıtım konuşması ile sona erdi.

    Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 5 gün sürecek olan "Okuma Kültürü ve Z- Kütüphane” semineri 30 Eylül 2016 Cuma günü sona erecektir.   

                                                                                            

27-09-2016  27-09-2016

27-09-2016  27-09-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.