BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri Toplantısı
Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları müdürleri toplantısı Bigadiç’te yapıldı.![Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_12163625_dsc_00092.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker başkanlığında, Din Öğretiminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulu müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2015-2016 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi ile 2016-2017 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar görüşüldü. İlimizde bulunan Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarının genel durumları değerlendirildi.