BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Ersin YAZICI SYAL’de..

   Balıkesir Valiliği tarafından başlatılan “Balıkesir Okuyor” kampanyası kapsamında Ord. Prof. Ali Fuat Başgil´in “Gençlerle Başbaşa” adlı kitabının tanıtım ve dağıtım töreni Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın katılımıyla Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
Sayın Valimiz Ersin YAZICI SYAL’de..

    Düzenlenen kültür etkinliğine Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile birlikte, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları, Yırcalı Holding Başkan Yardımcısı Sırrı Yırcalı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, çeşitli kurum ve kuruluşların müdürleri, çok sayıda davetli ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.

    Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ilk olarak, Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi önündeki alana, günün anısına mavi ladin ağacı dikti.

    Daha sonra Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek, öğrencilerin sorularını cevaplayan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, meslek seçimleri ve hayatta nasıl yol izleyebilecekleri konusunda öğrencilerle bir süre sohbet etti. Başarılı olabilmenin sırlarını kendi hayat öyküsünden örnekler vererek öğrencilerle paylaşan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, güzel bir okulu ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

   Tören sonunda Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve davetliler öğrencilere Ali Fuat Başgil´in "Gençlerle Başbaşa" adlı kitabını hediye etti.

 

31-10-2016  31-10-2016

31-10-2016  31-10-2016

31-10-2016

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.