BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

   Balıkesir Üniversitesi ile Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.
Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

    Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde uygulanan Fen ve Sosyal Bilimler Programı doğrultusunda eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmek amacıyla Balıkesir Üniversitesi ile Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleştirilecek “Eğitimde İşbirliği Protokolü”, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Balıkesir Üniversitesi NEF Dekanı Prof. Dr. Fatih Satıl, Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer Erbaş, İl Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rabiye Kahraman ve Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü M. Tayyip Eyiol’un katılımıyla imzalandı.

    “Eğitimde İşbirliği Protokolü” ile Proje Okulları Yönetmeliği ve Proje/Programı uygulayan okullar arasında “Vizyon Belgesi” kapsamında işbirliği yapılması, Proje/Program uygulayan okulun 9.,10.,11. ve 12. sınıflarında okuyan öğrencilerin belirli bir program çerçevesinde, üniversite, kampüs ve kütüphanelerinden yararlanma, belirlenmiş derslere katılabilme, üniversitelerin uygun gördüğü öğretim üyeleri ile irtibata geçebilmelerine ve kariyer merkezlerinin hizmetlerinden yararlanabilmelerine imkan sağlama, ihtiyaç duyulan alanlarda toplantı ve eğitimler düzenleme konularında işbirliği çalışmaları yürütülecektir.

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.