BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Altıeylül Mimar Sinan MTAL’de..

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Altıeylül Mimar Sinan MTAL’yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Müdürümüz Altıeylül Mimar Sinan MTAL’de..

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’in Altıeylül Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretine, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İslam Aktepe de eşlik etti.

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMİ ÖNEMSİYORUZ

     Altıeylül Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okulun atölyeleri ile sınıflarını ayrı ayrı gezen Müdürümüz, burada okul müdürü Ömer Temiz ve bölüm şefi öğretmenlerinden bilgi aldı. Doğru meslek seçiminin, doğru gelecek olacağını dolayısıyla mesleki ve teknik eğitimin bu anlamda önemli olduğunu vurguladı. Mesleki ve teknik eğitim veren okullarımızın önemine değinerek, bu okullarımızın tanıtımının daha iyi şekilde yapılmasının yararlı olacağını belirtti. Öğrencilerin üretim faaliyetlerinde etkin şekilde yer alması ve döner sermayeden yararlandırılmasını da isteyerek, eksikliklerin ve ihtiyaçların en kısa sürede tamamlanması hususunda talimatlarda bulundu.

ÖĞRENCİLERLE SOHBET

     Öğrencilerle de sohbet etmeyi ihmal etmeyen Müdürümüz,  onların geleceğe dair hayallerini ve düşüncelerini paylaştı. İstek ve önerilerini dinledi. Öğrencilere, akademik başarılarının yanı sıra hem sosyal, kültürel ve sportif hem de mesleki eğitim alanında güveninin tam olduğunu, birlikte güzel işler başaracaklarını, daha iyi ortamda eğitim alabilmeleri ve sahip oldukları yeteneklerini sergileyebilmeleri için her zaman yanlarında olacağının sözünü verdi.

 

18-11-2016 18-11-2016

18-11-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.