BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan ÇÖKER’den Ortak Sınav Mesajı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sistemi kapsamında 8. Sınıf öğrencilerine yönelik “1. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” öncesinde, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan ÇÖKER’den Ortak Sınav Mesajı

    İlimizde 20 ilçe ile birlikte 238 okulumuzda 13.550 öğrencinin katılacağı 8. Sınıf öğrencilerine yönelik “1. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” 23 Kasım 2016 Çarşamba ve 24 Kasım 2016 Perşembe günü saat 09.00’da gerçekleştirilecektir. Öğrenciler, 23 Kasım 2016 Çarşamba günü yapılacak birinci oturumda, “Türkçe”, “Matematik”, “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi”, 24 Kasım 2016 Perşembe günü ikinci oturumda ise “Fen ve Teknoloji”, “TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük” ile “Yabancı Dil” derslerinden sınava girecektir.

  

SİZLERE GÜVENİYORUZ

   Sınavlar bilgi temeline dayalı olarak anlama, yorum yapma, zamanı iyi değerlendirme, dikkat ve yeterliliklerinizi ölçmeyi hedeflemektedir. Bütün gücümüz ve gayretimiz, geleceğimizin teminatı kıymetli öğrencilerimizin iyi bir eğitim alması içindir. Öğrencilerimize güveniyor, bu sınav sürecinden başarıyla çıkacaklarına inanıyoruz.

    Öğrencilerimizi yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimize ve fedakâr velilerimize teşekkür ediyor, İlimizde yapılacak olan “1. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” nda öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.     

 

                                                                                       

                                                                                      Şahan ÇÖKER

                                                                                 İl Milli Eğitim Müdürü

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.