BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlama Komitesinden Balıkesir Protoklüne Ziyaret

    “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama komitesi, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’u makamında ziyaret ederek 24 Kasım 2016’ da gerçekleştirilecek olan “Öğretmenler Günü” kutlama programına davet etti.
Kutlama Komitesinden Balıkesir Protoklüne Ziyaret

        Ziyarete, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdürü Mansur Bacanak ile beraberinde mesleğe yeni başlayan öğretmenler katıldı.

      “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama komitesi ziyaretlerine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’i makamında ziyaret ederek başladı. Ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, tertip komitesi ile birlikte ilk olarak Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret ederek “24 Öğretmenler Günü” kutlama programı ve düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi verdi.

      Ziyarette, büyük özveri, fedakârlık, sevgi ve hoşgörü gerektiren öğretmenlik mesleğinin, milletlerin ve devletlerin gelişmesinde, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında birinci derecede önemli olduğu vurgulandı.

      “24 Kasım Öğretmenler Günü”nün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaretler sona erdi.

 

25-11-2016  25-11-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.