BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tekerlekli Sandalye Basketbol Müsabakası Engel Tanımadı

     "Aşmak İçin Hareket " projesi kapsamında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Altıeylül Gülser-Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Basketbol takımı “3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nde farkındalık oluşturmak amacıyla Kurtdereli spor salonunda Tekerlekli Sandalye Basketbol müsabakası düzenlendi.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Müsabakası Engel Tanımadı

     “Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok”, “Engelleri Birlikte Aşıyoruz” sloganlarının vurgulandığı ve centilmenliğin ön plana çıktığı tekerlekli sandalye basketbol müsabakasında sporcuları tribünden coşkulu bir şekilde destekleyen gönüllüler, her iki takım oyuncularına da moral verdi.

     Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, engelleri beraber hareket ederek aşma felsefesiyle "Aşmak İçin Hareket" kampanyasının engelli ve engelli olmayan bireyler arasında birlikte yaşama kültürünün geliştirilmesine katkı sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Altıeylül Gülser-Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Basketbol takımı sporcuları ve tüm katılımcılara teşekkür ediyor, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nü kutluyoruz. 

05-12-2016  05-12-2016

05-12-2016  05-12-2016

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.