BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dursunbey 125. Yıl İMKB YBO Öğrencilerinden Müdür Amcalarına Şiirli Teşekkür

        Dursunbey 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri tarafından okullarını ziyaret ederek öğrencilerin taleplerini yerine getiren Müdür Amcaları Şahan Çöker onuruna "Şiir Gecesi" düzenlendi.  
Dursunbey 125. Yıl İMKB YBO Öğrencilerinden Müdür Amcalarına Şiirli Teşekkür

  Öğrencilerin, birbirinden değerli şairlerin şiirlerini seslendirdiği “Şiir Gecesi” ne, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

   Dursunbey 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Sinan Işıktaş şiir dinletisi öncesi yaptığı konuşmasına, “Şiir Gecesi”ne katılan herkese teşekkür ederek başladı. Göreve geldiği ilk günden itibaren okullarını ziyaret edip öğrencilerin taleplerini ve önerilerini samimiyetle dinleyen ve ivedilikle yerine getiren Müdür Amcaları Şahan Çöker’e teşekkür etmek amacı ile öğrencilerin bu anlamlı geceyi hazırladıklarını sözlerine ekledi.

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ

   Soğuk ve karlı bir kış gecesinde duygu yüklü şiirleriyle dinletiye katılanların yüreklerini ısıtan öğrencilere öğretmenleri de çeşitli enstrümanlarla eşlik etti. Öğrencilerin şiir dinletisi, Dursunbey ilçesindeki okullarda görev yapan müzik öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen müzik dinletisi ile devam etti.  Türk müziğinden eşsiz eserler çalıp seslendiren öğretmenlerimiz dinleyenlere keyifli anlar yaşattı.

MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE ŞİİR OKUDU

   Dursunbey ilçemizdeki şiir ve müzik ziyafeti sonunda Müdürümüz, öğrencilerin yoğun isteklerini kırmadı. Kendi şiirlerinin hikayelerini anlattı ve öğrencilerle birlikte şiirler okudu.

   “Şiir Gecesi” nin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, böylesine güzel bir program hazırladıkları için Dursunbey 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

 

30-12-2016  30-12-2016   

30-12-2016  30-12-2016

30-12-2016  30-12-2016

30-12-2016  30-12-2016  

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.