BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yöneticileri, BENGİ İle Kalite Yolculuğuna Başladı

  03-12 Ocak 2017 tarihleri arasında 20 ilçemizde görevli eğitim yöneticilerimize yönelik gerçekleştirilecek olan Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantıları başladı. 
Eğitim Yöneticileri, BENGİ İle Kalite Yolculuğuna Başladı

    İlk olarak Altıeylül, İvrindi, Balya ilçelerimizde görevli İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul müdürlerine yönelik Altıeylül Öğretmenevinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’in başkanlığında yapılan Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısına Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın ve 148 eğitim yöneticisi katıldı.

   Balıkesir ili genelinde eğitim ve öğretimin kalitesini artırmak, öğrencilerimize bilgiye ulaşma yollarını öğretmek, eğitim personelinin bilgi ve becerilerini yükseltmek, aralarındaki iletişimi ve paylaşımı sağlamayı amaçlayan Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi 183 bin öğrenci ve 14 bin personel ile birlikte uygulanacaktır.

BENGİ TÜM YÖNETİCİLERİN OKULLARDA ALANDA ÇALIŞACAĞI BİR PROJEDİR

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, BENGİ’nin tüm yöneticilerin okullarda, alanda çalışacağı bir süreç olduğunu İlçe müdürlerinin haftada iki gün okullarda, alanda olup çalışmaları bizzat yürüteceklerini vurguladığı konuşmalarında İl genelinde Sayın Valimizin bir, İl Milli Eğitim Müdürünün iki, Kaymakamların bir ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin iki okul belirleyeceğini ve belirledikleri bu okullara koordinatör olacaklarını sözlerine ekledi.

    İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın’ın sunumları ardından Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı sona erdi.

 

04-01-2017  04-01-2017

04-01-2017  04-01-2017

06-01-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.