BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzden Şule Yüksel Şenler KAİHL ile Balıkesir AİHL’ye Anlamlı Ziyaret

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Balıkesir’in ilk ve tek kız imam hatip lisesi olan Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlerle bir araya geldi.
Müdürümüzden Şule Yüksel Şenler KAİHL ile Balıkesir AİHL’ye Anlamlı Ziyaret

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, okul ziyaretleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay ile beraber Balıkesir’in ilk ve tek kız imam hatip lisesi olan Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesini ’ni ziyaret etti.

    Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ziyaret gerçekleştiren Müdürümüzü burada  okul müdürü Ahmet Bekdüz ile İl Öğrenci Meclis Temsilcisi olan Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Zafer Can Başaran karşıladı. Okulun eğitim öğretim alanındaki son durumu hakkında bilgi alan Müdürümüz Yakup Yıldız, ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi. Balıkesir’in eğitimde önemli başarılara imza atma adına öğretmenlerimizle istişarede bulundu. Öğrencilerimiz ile işbirliği içinde başarılı bir eğitim öğretim dönemi dileğinde bulundu.

    Buradan Karesi Şule Yüksel Şenler Kız İmam Hatip Lisesi’ne geçen İl Milli Müdürümüz, okul müdürü M. Tayyip Eyiol’dan okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Öğretmenler odasında öğretmenlerle tanışarak bir süre sohbet etti. Öğretmenlerin eğitim öğretim dönemi içerisinde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği çalışmaları, taleplerini ve önerilerini dinledi. Balıkesir’in eğitim kalitesini artırmak için öğretmenlerin desteğini istedi.

 

16-02-2017  16-02-2017  

16-02-2017  16-02-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.