BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Buluştu

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi.
Müdürümüz Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Buluştu

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, okul ziyaretleri kapsamında Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ile beraber Karesi Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

   Okulun eğitim öğretim alanındaki durumu hakkında okul müdürü Mürsel Gündoğdu’dan bilgi alarak değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz, okulu ve sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Onların talep ve önerilerini dinledi. Gelecekteki hedefleri hakkında görüş alış verişinde bulundu.

KALİTELİ NESİL, KALİTELİ EĞİTİMLE MÜMKÜNDÜR

   Okulda görev yapan idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek toplantı yapan Müdürümüz Yakup Yıldız, öğretmenlerle tanıştı. BENGİ projesini değerlendirdi. Öğretmenlerimizin istek ve önerilerini dinledi. Kaliteli neslin, kaliteli eğitimle mümkün olduğunu vurgulayarak öğretmenlerimizin öğrencilerimizin yararına olacak her türlü proje ve çalışmada yanlarında olacağını, bundan sonraki süreçte ehliyet ve liyakati esas alacaklarını sözlerine ekledi.

 

21-02-2017  21-02-2017

21-02-2017  21-02-2017

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.