BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAÜN İlahiyat Fakültesi İle Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

   Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İle Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen “Eğitimde İşbirliği” protokolü imzalandı.  
BAÜN İlahiyat Fakültesi İle Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

   İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen protokol törenine BAÜN İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Muammer Erbaş, BAÜN İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç.Dr. Esma Sayın ile Yrd. Doç.Dr. Veli Aba,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar katıldı.

     Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen “Eğitimde İşbirliği” protokolü ile birbirine kaynaklık teşkil eden kurumların eğitimde işbirliği yaparak resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kademelerindeki öğrencilere millî, mânevî, ahlâkî, insânî ve kültürel değerlerimizin kazandırılması, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunması, öğretmenlerin meslekî ve akademik gelişimlerine katkı verilmesi, fakülte öğrencilerinin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesi, din eğitimi ve öğretiminde ortak aklın verilerinden yararlanılması amaçlanmaktadır.

 

23-02-2017  23-02-2017    

23-02-2017  23-02-2017

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.