BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Havran Kaymakamı Ahmet Türköz´den Müdürümüz Yakup Yıldız´a Ziyaret
Havran Kaymakamı Ahmet Türköz, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Yakup Yıldız’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.![Havran Kaymakamı Ahmet Türköz´den Müdürümüz Yakup Yıldız´a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_02/23232019_IMG_9027.jpg)
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Havran Kaymakamı Ahmet Türköz ile Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.