BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, BENGİ projesi kapsamında Altıeylül Sabiha Gökçen Anaokulu’nun, kendileri küçük hünerleri büyük öğrencilerinin çalışmalarının sergilendiği etkinliğe katıldı.  
Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi

     Serginin açılış kurdelesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik,   Altıeylül Sabiha Gökçen Anaokulu Müdürü Şahinur Kılıç ile birlikte kesti.

   Altıeylül Sabiha Gökçen Anaokulu minik öğrencilerinin BENGİ projesi kapsamında hazırladıkları ve cam boyamadan keçe çalışmasına, kağıt etkinliklerinden düğme, mandal boyamaya kadar birbirinden güzel ve farklı çalışmaların yer aldığı sergi, davetliler tarafından büyük beğeni aldı.

     Mutlulukları ve haklı gururları gözlerinden okunan minik öğrencilerimizi tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, serginin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve velilerimize teşekkür etti.

 

24-02-2017  24-02-2017

24-02-2017  24-02-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.