BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BENGİ”yle Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

   Balıkesir Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi kapsamında Altıeylül Macarlar İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.  
“BENGİ”yle Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

   Balıkesir Vali Yardımcısı İsmail Demirhan’ın Altıeylül Macarlar İlk/Ortaokulunu ziyaretlerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fahri Acar ile Fatih Aka eşlik etti.

   Balıkesir Vali Yardımcısı İsmail Demirhan ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız ziyarette bulunduğu Altıeylül Macarlar İlk/Ortaokulu eğitim yöneticisi ve öğretmenlerle de bir araya gelerek, BENGİ projesi ile okulun eğitim öğretim durumunu değerlendirdi.

ÖĞRENCİLERİMİZ GELECEĞİMİZ

     Balıkesir Vali Yardımcısı İsmail Demirhan öğretmenlerimize hitaben yaptığı konuşmalarında, öğretmenlerle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eğitim adına öğretmenlerimizin gösterdiği üstün gayretleri takdirle karşıladıklarını belirtti. Öğrencilerimizin geleceğimiz olduğunu ifade ederek okuyan bir neslin önemine değindi. İlimizdeki eğitim kalitesini artırma adına öğrencilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmedeki çalışmaları ve BENGİ projesine verdikleri destek nedeniyle Altıeylül Macarlar İlk/Ortaokulunun değerli idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.

BENGİ SEVDAMIZ HIZLA BÜYÜYOR

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız konuşmalarında, Sayın Valimiz Ersin Yazıcının himayelerinde yürütülen BENGİ projesinin ilimiz için büyük önem arz ettiğine değinerek BENGİ’nin eğitim camiamız için bir sevda oluğuna vurgu yaptı. Tüm okullarımızda hızla büyüyen ve büyük bir sinerji oluşturan BENGİ projesine verdikleri destekten dolayı tüm idareci ve öğretmenlerimizi kutladı ve başarılarının artarak devam etmesi dileğinde bulundu.

SAYIN VALİ YARDIMCIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZLE OKUMA SAATİNDE KİTAP OKUDU

     Balıkesir Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, öğretmenlerimizle gerçekleştirdiği toplantı sonrasında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fahri Acar ile Fatih Aka, Altıeylül Macarlar İlk/Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle birlikte kitap okuma saatine katıldı. Ardından öğrencilerimizle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

    Balıkesir Vali Yardımcısı İsmail Demirhan’ın, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi kapsamında gerçekleştirdiği Altıeylül Macarlar İlk/Ortaokulu ziyaretleri ve kitap okuma etkinliği programı hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

23-03-2017  23-03-2017

23-03-2017  23-03-2017

23-03-2017  23-03-2017

23-03-2017  23-03-2017

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.