BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Edremit’te 12. Sınıf Öğrencileriyle Buluştu

Müdürümüz Edremit’te 12. Sınıf Öğrencileriyle Buluştu

     Balıkesir’in eğitiminde bir kalite yolculuğu olan ve okuma kültürünün yaygınlaştırılması için hayata geçirilen BENGİ projesi kapsamında okul ziyaretlerini sürdüren İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Edremit Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek 12. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

     İlk olarak Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız,  Edremit’in eğitim ve öğretim durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç´tan bilgi aldı. Ardından Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Edremit Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Müdürümüze, ziyaret esnasında Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar eşlik etti.

BENGİ, HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜYEN BİR SEVDA

     Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Edremit Anadolu Lisesi ziyaretlerinde okul idaresi ve öğretmenlerle öğretmenler odasında bir toplantı gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerle tanışarak bir süre sohbet etti. Balıkesir’in eğitiminin geliştirilmesi ve kıymetli öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlama adına gerçekleştirilecek projeler hakkında görüş alış verişinde bulundu. Özellikle Sayın Valimizin himayelerinde yürütülen BENGİ projesi hakkında bilgi verdi. BENGİ’nin her geçen gün daha da büyüyen bir sevda olduğunu belirten Müdürümüz, Edremit’in BENGİ projesini sahiplenmesi, gayretli çalışmaları ve destekleri dolayısıyla öğretmenlerimize teşekkür etti. Eğitim camiamızın her ferdinin önemli ve değerli olduğunu vurgulayarak, bu bağlamda okul ziyaretlerine devam edeceğini sözlerine ekledi.

HERŞEYDEN ÖNCE KENDİNİZE BİR HEDEF BELİRLEYİN

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, kitapların hayatımızdaki yeri ve okumanın önemi hakkında Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Edremit Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileriyle kendi hayatından örnekler vererek bir süre sohbet etti. Öğrencilerimizden her şeyden önce kendilerine bir hedef belirlemelerini ve bu hedefler doğrultusunda yılmadan, usanmadan gayretle çalışmalarını istedi. Doğru meslek seçiminin hayatımızda büyük öneme sahip olduğunu belirterek öğrencilerimize LYS’de başarılar diledi. 

 

24-03-2017  24-03-2017

24-03-2017  24-03-2017

24-03-2017  24-03-2017

24-03-2017  

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.