BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Kızlardan Müdürümüze Ziyaret

     Türkiye Satranç Federasyonu tarafından organize edilen “Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası” nda Türkiye şampiyonu olan Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu Satranç Takımı öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız´ı makamında ziyaret etti.
Şampiyon Kızlardan Müdürümüze Ziyaret

 TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

     10 Yaş Kızlar Kategorisi Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonu Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Elifnaz Akat ve ‘Bölge Şampiyonası’nda 2. olan Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu satranç takımının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, öğrencilerimizle tek tek tanışarak elde ettikleri büyük başarı ile ilgili bir süre sohbet etti. “Önce Balıkesir ilimizde kazandığınız başarı ardından Türkiye şampiyonu olmanız dolayısıyla bizi oldukça gururlandırdınız. Sizlerin azminizi, inancınızı ve başarılarınızı gördükçe çok mutlu oluyor, geleceğe yönelik ümitlerimiz daha da artıyor. Bir zeka sporu olan satrançta hem okulunuzu hem ilimizi en iyi şekilde temsil  ettiğiniz için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonu olmanızda emeği geçen başta aileniz olmak üzere okul idaresi ile öğretmenlerimize, antrenörünüze teşekkür ediyor, 2-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacak ‘Türkiye Şampiyonası’nda başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.” sözlerine yer verdi.

     “Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası” nda Türkiye şampiyonu olan Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu satranç takımı öğrencilerine hediyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız tarafından takdim edilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

13-04-2017  13-04-2017

13-04-2017  13-04-2017

13-04-2017  13-04-2017

13-04-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.