BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları Başladı

   Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) bu yıl beşincisini düzenlediği ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ için başvurular 17 Nisan 2017 tarihi itibariyle başladı. 30 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek başvurular, elektronik ortamda yapılacak.
Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları Başladı

EĞİTİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

     Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlere daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması, başarılı çalışmaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla ilk kez 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında beşincisi düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” için başvurular 17 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında elektronik ortamda http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden yapılacaktır.

EN İYİ PROJELER, BÖLGESEL VE BAKANLIK DÜZEYİNDE ÖDÜLLENDİRİLECEK

     Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre, ödüllere 2017/15 sayılı genelgede belirtilen koşullara sahip her tür ve derecedeki kurum ile bu kurumlarda görev yapan öğretmen, yönetici ve diğer personel başvuru yapabilecektir. Saha ziyareti ile gerçekleştirilecek değerlendirmeler sonucunda “Öğretim Yöntem ve Teknikleri”, “Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler”, “Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi”, “Eğitim-Öğretim Erişim ve Yönlendirme”, “Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi” kategorilerinde ödüle layık görülen projeler, bölgesel ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenle ödüllendirileceklerdir.

18-04-2017

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.