BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız´ın 2. Dönem Ortak Sınav Mesajı

     Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde “2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” na girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.   
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız´ın 2. Dönem Ortak Sınav Mesajı

     İlimizde 20 ilçe ile birlikte 238 okulumuzda 13.550 öğrencimizin katılacağı 8. sınıf öğrencilerine yönelik “2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” 26 Nisan 2016 Çarşamba ve 27 Nisan 2016 Perşembe günü 09.00 ile 12.00 saatleri arasında yapılacaktır. 2 oturum halinde Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İnkılâp Tarihi ve Yabancı Dil derslerini kapsayan sınavda her ders için 40 dakika süre verilecektir.

         Sevgili Öğrenciler,

    Yarının büyükleri olan sizler, bizler için çok kıymetlisiniz. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Sizinle gurur duyuyor ve geleceğimize güvenle bakıyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız yolunda gerçekleştirilen “2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı”nda başarılı olmak için elinizden gelen gayreti göstereceğinize ve bu sınav sürecinden en güzel neticeyi alarak başarıyla çıkacağınıza inancımız tamdır.

     Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bütün gayretimiz sizlerin en iyi ve kaliteli bir eğitim almanız, ülkesini ve milletini seven, okuyan, araştıran, sağlam karakterde donamlı bireyler olarak yetişmenizi sağlamaktır. Eğitim öğretim yılı boyunca planlı, programlı bir şekilde çalışmalarını sürdürerek sizlerin sosyal, kültürel, sportif etkinliklerin yanı sıra sevgiyle, sabırla, inançla, özveriyle sınavlara hazırlanmanıza destek veren tüm öğretmenlerimiz ile her türlü fedakarlığı üstlenen velilerimize teşekkür ediyorum.

      Öğrencilerimize “2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı”nda üstün başarılar diliyor, çalışmalarınızı karşılığını  almanızı canı gönülden temenni ediyorum.

 

                                                                                                Yakup YILDIZ

                                                                                           İl Milli Eğitim Müdürü

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.