BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik” te Başarılı Öğretmenler Ödüllendirildi

     Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) iş birliği ile düzenlenen “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması” na katılım sağlayan ve başarılı olan öğretmenlerimize “Teşekkür” ve “Katılım” belgeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız tarafından törenle verildi.
“Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik” te Başarılı Öğretmenler Ödüllendirildi

 

ÖZEL EĞİTİMİN KALİTE ÇITASINI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

     “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması” hakkında bilgi veren  Özel Eğitim Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar, özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanında öncü bir il olma vizyonuyla hareket eden ekibimizin 2016-2017 eğitim öğretim yılında ülkemizde ilk kez düzenlenen “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”na 13 eserle katıldığını belirttiği konuşmalarını şöyle sürdürdü: “Ülke genelinde yarışmaya 700 başvuru yapılmış olup değerlendirme sonucunda 20 materyal ve 20 etkinlik olmak üzere toplamda 40 ürün ödül almaya hak kazanmıştır. İlimizi temsilen 13 materyal ve  ödüle layık görülen 40 eserden 4’ünün ilimize ait olması gurur vericidir. Bu anlamda özel eğitim alanında mesai harcayan idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah bu sene ilimizden daha nitelikli ve geniş bir katılım hedefliyoruz. Biz özel eğitim alanındaki genç, dinamik ve heyecanlı ekibimizle her yeni ve güzel çalışmanın içinde yer almak istiyoruz. Balıkesir’de eğitimde yüzde yüz erişimi sağlamış, taşıma sorununu çözmüş, bütün engelli öğrencilerin eğitime ulaştırmış illerin başında geliyoruz. Onun da memnuniyetini paylaşmk istiyorum. Özel eğitimin kalite çıtasını  yükseltme anlamında ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sayın Genel Müdürümüzün yarışmaya katılan tüm öğretmenlerimize gönderdiği “Katılım” ve “Teşekkür” belgelerini burada öğretmenlerimize takdim edeceğiz. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.” dedi.

YAPACAĞINIZ HER GÜZEL ÇALIŞMADA SONUNA KADAR YANINIZDAYIZ

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, eğitim alanının bu zor ve önemli alanında göstermiş oldukları başarı için öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirttiği konuşmalarında, “Özel eğitim alanında epey bir mesafe kat ettik. Balıkesir genelinde öğretmenlerimizin gösterdiği ciddi gayret neticesinde güzel hizmetler yapılmakta. Ülke genelinde düzenlenen “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”nda ödül alan  40 eserden 4’ünün yani yüzde onluk payın ilimize ait olması bizler için gurur verici. İnşallah, önümüzdeki yıl hedeflerimizi daha da yükselterek daha iyi noktalara ulaştırırız. Sayın Valimizin himayelerinde başlatılan ve Balıkesir genelinde farklı etkinlik ve projelerle bir sinerjiye dönüşen BENGİ projesine sağlayacağınız katkılarla Türkiye’nin 81 iline örnek teşkil etmek istiyoruz. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapacağınız her güzel çalışmada sonuna kadar yanınızda olacağız. Emek ve gayretleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

     Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması” na katılarak “Katılım” ve “Teşekkür” belgesi almaya hak kazanan öğretmenlerimize belgeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız tarafından takdim edilmesinin ardından tören sona erdi.

 

S.NO

ADI SOYADI

İL/İLÇE

GÖREV YERİ

BELGE TÜRÜ

 

  1

 

Eyüp Tezcan KÖSE

 

BANDIRMA

Şehit Öğretmen Mustafa Boz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü

Teşekkür Belgesi

 

  2

 

Necmiye GÜR

 

BANDIRMA

Şehit Öğretmen Mustafa Boz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi

 

Katılım Belgesi

 

  3

 

Algan KARTAL

 

BANDIRMA

Atatürk Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulu Müdürü

Teşekkür Belgesi

 

  4

 

Oktay ERTAŞ

 

BURHANİYE

Ticaret Odası  Özel Eğitim Uygulama Merkezi Ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü

 

Teşekkür Belgesi

 

 5

 

Altan DEMİREL

 

EDREMİT

Hamiyet-Feridun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi  Müdürü

Teşekkür Belgesi

 6

Dilek EKİZER

EDREMİT

Hamiyet-Feridun Sözen İlkokulu Müdürü

Teşekkür Belgesi

 

 7

 

Bülent KARAMAN

 

ALTIEYLÜL

Konakpınar Köyü Şehit Jandarma Başçavuş Ebru Serpan İlkokulu Müdürü

 

Teşekkür Belgesi

 

 8

 

Asiye Arslan

 

ALTIEYLÜL

Konakpınar Köyü Şehit Jandarma Başçavuş Ebru Serpan İlkokulu

 

Katılım Belgesi

 

 9

 

Mehmet KARAHAN

 

SUSURLUK

Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü

Teşekkür Belgesi

 

15-06-2017  15-06-2017

15-06-2017  15-06-2017

15-06-2017  15-06-2017

15-06-2017  15-06-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.