BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız´ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız´ın Ramazan Bayramı Mesajı

     Tarih boyunca bayramların vesile kıldığı sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma duygularını nesilden nesile aktarmış köklü bir medeniyetin temsilcileri olan bizler için hayatımızda müstesna yere sahip bayramlarda, zengin medeniyet değerlerimizi paylaşmak büyük önem arz etmektedir.

   Kalplerin sevinçle dolduğu rahmet, mağfiret, şefkat ve huzur ayı olan Ramazan ayının sonunda dini bayramlarımızdan “Ramazan Bayramı”nı idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.  Akrabalarımızla sıla-i rahimi unutmadan, şehit ve gazi yakınlarını ihmal etmeden, ailemizle, çocuklarımızla “Ramazan Bayramı”na ulaşmış olmanın sevincini yaşarken, diğer taraftan dünya üzerinde farklı sıkıntılar içerisinde bayramı buruk yaşamak zorunda kalan insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz.

     Bu duygu ve düşüncelerle, İslam âleminin ve eğitim camiamızın “Ramazan Bayramı”nı canı gönülden tebrik ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde sağlıklı ve huzur dolu bir bayram diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                                                          

                                                                                            

                                                                                         Yakup YILDIZ                  

                                                                               Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.