BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzden Altıeylül Yakup Mihriye Akdeniz AİHL’ye Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül Yakup Mihriye Akdeniz AİHL’yi ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. 
Müdürümüzden Altıeylül Yakup Mihriye Akdeniz AİHL’ye Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik ile birlikte Altıeylül Yakup Mihriye Akdeniz AİHL’yi gezerek okulun eğitim ve öğretim durumu hakkında okul müdürü Lütfü Aslan’dan bilgi aldı.

EN ÖNEMLİ YATIRIM İNSANA VE EĞİTİME YAPILAN YATIRIM

     Öğretmenlerle de bir toplantı gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, 2017-2018 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni etti. İlimiz genelinde farkındalık oluşturan ve büyük bir inanç ve özveriyle yürütülen BENGİ Projesi başta olmak üzere faaliyete geçen ve yapılması planlanan diğer eğitim projeleri hakkında öğretmenlerle görüş alışverişinde bulundu. En önemli yatırımın insana ve eğitime yapılan yatırım olduğunu belirterek eğitimin de nesil yetiştirme işi olduğunu vurguladı. Öğretmenlerimizden bizlere emanet edilen kıymetli öğrencilerimizi, akademik bilginin yanında milli ve manevi değerlerini bilen, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönlerden gelişmiş bireyler olarak yetiştirmeye özen göstermelerini istedi. Kendisinin de İmam Hatip Lisesi mezunu olduğunu hatırlatarak öğretmenlerle anılarını paylaşan Müdürümüz, tüm öğretmenlerimize bu kutlu yolda başarılar diledi.

19-09-2017  19-09-2017

19-09-2017  19-09-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.