BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2016-2017 Öğretim Yılı Bölgesel Ödül Törenine Katılma Başarısı

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2016-2017 Öğretim Yılı  Bölgesel Ödül Törenine Katılma Başarısı

   Bakanlığımız Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla 2012 yılından bu yana “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” dağıtılmaktadır.

   2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 5.si düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında 3357 başvuru alınmış ve ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlenmiştir.

    Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2016-2017 Öğretim yılı Türkiye genelinde saha ziyaretine kalma başarısı gösteren 5 kategoride toplam 189 proje bulunmaktadır.

    22-26 Mayıs 2017 tarihlerinde. Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışma Bölgesel Ödül almaya layık görülmüştür.

    İlimiz Batı Marmara Bölgesi grubunda Tekirdağ ve Kırklareli ileriyle birlikte değerlendirilmiş ve üç proje ile bölgesel ödül almaya hak kazanmıştır. Bölgesel ödül töreni Tekirdağ İlinde 16 Kasım 2017 gerçekleştirilecektir. Bakanlık Ödül Töreninde; bölgesel düzeyde ödül alan çalışmalar arasından her kategoriden en yüksek puan alan çalışmalar Bakanlık Ödülü almaya hak kazanacaktır.

 

İLÇE

KURUM ADI

ÇALIŞMA TÜRÜ

ÇALIŞMA ADI

1. Kategori Öğretim Yöntem ve Teknikleri

BANDIRMA

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURUMSAL

YÖNTEM VE TEKNİĞİM ÖZGÜN MATERYALİM

4. Kategori Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme

BANDIRMA

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURUMSAL

KÜÇÜK ARKEOLOGLAR İŞ BAŞINDA

5. Kategori Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi

ALTIEYLÜL

GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ

BİREYSEL

YALAKKAYA VE AŞIK DEĞERLERİMİZLE KARIŞIK

 

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.