BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Batı Marmara Ödül Töreni

   Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Batı Marmara Bölgesi ödül töreni Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirildi.
“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Batı Marmara Ödül Töreni

     “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Batı Marmara Bölgesi ödül törenine; Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Haşim Altun, Tekirdağ Vali Yardımcısı Suat Yıldız, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım ile Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, ödüle layık görülen alanlarda çalışma sahipleri katıldı.

BALIKESİR ÜÇ KATEGORİDE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

     “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Batı Marmara bölge birincisi olan ilimiz ödül töreninde kategori bazında:   

1. Kategori - Öğretim Yöntem ve Teknikleri alanında: Balıkesir-Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Kurumsal Alanda- “Yöntem ve Tekniğim, Özgün Materyalim” ;

2. Kategori - Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler alanında: Kırklareli-Merkez Cumhuriyet Ortaokulu-Kurumsal Alanda-“Enerji Dönüşüm İstasyonu” ;

3. Kategori - Kurumsal Kapasitesinin Geliştirilmesi alanında: Tekirdağ-Süleymanpaşa Namık Kemal Lisesi-Kurumsal Alanda-“ Geçmişin İzleri” ;

4. Kategori -Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme alanında: Balıkesir-Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Kurumsal Alanda- “Küçük Arkeologlar İş Başında” ;

5. Kategori - Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi alanında: Balıkesir-Altıeylül-Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi-Bireysel Alanda-“Yalakkaya ve Aşık Değerlerimizle Karışık” çalışmaları ödüle layık görüldü.

     Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri tanıtım videosu sunumunun sonrasında kategoriler bazında ödül alan proje sahiplerine ödülleri takdim edildi.

     Törenin ardından yarışmada ödül alan projelerin sunumlarının yer aldığı stantlar ziyaret edilerek projeler hakkında bilgi alındı.

17-11-2017  17-11-2017

17-11-2017  17-11-2017

 

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.