BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güven Usta Okulda

     Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen “Güven Usta Okulda” Projesi ilimizde Karesi Sevinç Kurşun İlkokulunda başladı.
Güven Usta Okulda

     “Güven Usta Okulda” Projesi kapsamında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, eğitim yöneticileri ve öğretmenler Karesi Sevinç Kurşun İlkokulunun minik öğrencileriyle buluştu.

“GÜVEN USTA OKULDA” KARAVANI BALIKESİR’DE

     Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü arasında başlatılan ve Balıkesir’de Karesi Sevinç Kurşun İlkokulu, Altıeylül Gaziosmanpaşa İlkokulu, Edremit Şehit Hamdibey İlkokulunda gerçekleştirilen “Güven Usta Okulda” Projesi ile okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinde sağlık ve güvenlik kültürü oluşturmak, alanın hassasiyetleri konusunda algı değişimini sağlamak ve çocukların meslek seçimi konusundaki farkındalıklarının artırılması hedeflenmektedir.

     Karavanda öğrencilerimize "Güvenli Okul", "Güvenli Ev", "Güvenli Çevre" ye dair bilgiler verildi. Ayrıca çocuklara boyama kitapları, kalemlik, boya kalemleri, kalem, silgi, cetvel, kitap ayracı ve şapka dağıtımı gerçekleştirildi.

27-11-2017  27-11-2017

27-11-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.