BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karesi Atatürk İlkokuluna Resimde Türkiye İkinciliği..

   Türkiye geneli resmi/özel tüm ilkokul, ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen “Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz” konulu yarışmada İlimiz Karesi Atatürk İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi Umurbey Güçlü resim dalında Türkiye İkincisi oldu.
Karesi Atatürk İlkokuluna Resimde Türkiye İkinciliği..

GELECEĞİN MİNİK RESSAMINDAN BÜYÜK BAŞARI

     Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün ana faydalanıcı, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ve Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün faydalanıcı olduğu “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi” kapsamında Türkiye’de çevre koruma ve suyun sürdürülebilir kullanımına katkı sağlamak, proje ile çevre koruma ve su kaynaklarının etkili ve makul olarak kullanılması ile ilgili farkındalık artırma faaliyetlerini uygulamak amacıyla ilkokul(3. ve 4.  Sınıf) ve ortaokul öğrencilerine yönelik “Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz” konulu resim, afiş ve hikaye yarışması düzenlenmiştir.

    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirmede İlimiz Karesi Atatürk İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi Umurbey Güçlü resim dalında “Türkiye İkincisi” seçilerek ilimize büyük bir gurur yaşatmıştır.

   Öğrencimize ödülü, 6 Aralık 2017 tarihinde Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen “Su Elçileri” projesi kapanış töreninde takdim edilmiştir.

 

    Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Balıkesir’i en iyi şekilde temsil ederek resim dalında Türkiye İkinciliği kazanan Umurbey Güçlü’yü, ailesini, Karesi Atatürk İlkokulu ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

08-12-2017  08-12-2017

08-12-2017  08-12-2017

08-12-2017

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.