BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FARKINDAYIM! BEN İMAM HATİPLİYİM…

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Türkiye Gençlik Vakfı Balıkesir Şubesi tarafından ortaklaşa hazırlanan “Farkındayım! Ben İmam Hatipliyim…” adlı etkinlikte Eğitimci-Yazar Zeynep Alkış; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. 
FARKINDAYIM! BEN İMAM HATİPLİYİM…

     İl Müftülüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Farkındayım! Ben İmam Hatipliyim… adlı etkinliğe Karesi Belediye Başkanı Yücel YILMAZ, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, İl Müftü Vekili Ramazan TOPCAN,  Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa URAS, idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

    Programın onur konuğu Eğitimci-Yazar Zeynep Alkış; Karesi Şule Yüksel Şenler İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencilerine kendi hayatından kesitler sunarak öğrencilik yılları boyunca başörtüsü ve katsayı problemi nedeniyle yaşamış oldukları sıkıntıları anlatarak; öğrencilerden, içinde yaşadığımız günlerin ve sunulan imkanların değerini bilmelerini istedi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ da: “Kim Var?” diye seslenildiğinde sağına ve soluna bakmadan “Ben Varım!” diyen ve “Benim Olmadığım Hiçbir Yerde Kimse Yoktur!” anlayışına sahip olan Şule Yüksel Şenler İmam Hatip Anadolu Lisemizin siz değerli öğrencilerini öncelikle gönülden tebrik ediyorum. Bu güzel etkinlik için bizleri kırmayıp davetimize icabet ederek Mardin’den aramıza katılan değerli misafirimiz Sayın Zeynep ALKIŞ hanımefendiye, bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan TÜGVA’nın değerli yöneticilerine teşekkürü bir borç biliyorum.  ” dedi.

 

12-01-201812-01-2018

12-01-201812-01-2018

12-01-201812-01-2018

12-01-201812-01-2018

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.