BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZDEN GÜLSER MEHMET BOLLUK ANADOLU LİSESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, 18 Mart Şehitleri Anma Günü münasebetiyle ilimizde düzenlenen anma programında “Çanakkale Destanı” adlı tiyatro ve oratoryo ile izleyenlere duygulu anlar yaşatan  Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ziyaretinde bulundu.
MÜDÜRÜMÜZDEN GÜLSER MEHMET BOLLUK ANADOLU LİSESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

            Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik’in de eşlik ettiği ziyarette, Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Müdürü Halil İbrahim Bektaş okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİSİNİZ

            Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesine teşekkür ziyaretinde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, öğretmen ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada: “Şüphesiz marifet iltifata tabidir. Türk dili ve edebiyatı öğretmeni olarak birçok programda görev almış biri olarak bu tarz programların aylarca süren bir emek ve alın teri karşılığında ortaya çıktığını çok iyi biliyorum. Bu program da hiç şüphesiz aylarca süren bir emeğin, alın terinin ürünü. Birçok öğretmen arkadaşımın ve siz değerli öğrencilerimizin fedakârlıkları ile ortaya çıkan bu güzel program için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

            Üstlendiğiniz rollerin, canlandırdığınız karakterlerin, hayatınızda ve kişiliğinizin gelişiminde çok önemli bir rol oynayacağına yürekten inanıyorum. Mehmet Akif Ersoy “Vatana Değer Katan” şairlerimizden biri. Sizler İstiklâl Marşı’mızın yazılmış olduğu serüveni en güzel şekilde canlandırdınız. Bizler çocuklarımızın akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif anlamda da başarılı olmalarını önemsiyoruz. Bizim için her zaman çok önemli ve değerli olduğunuzu unutmayınız. Sizlere güveniyor; başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik ve okul müdürü Halil İbrahim Bektaş “Çanakkale Destanı” adlı tiyatroda ve oratoryoda görev alarak üstün gayret gösteren öğretmen ve öğrencilere teşekkür belgesi takdim etti.

19-03-201819-03-201819-03-201819-03-201819-03-201819-03-201819-03-201819-03-2018

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.