BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu’ndan İlimize Ziyaret

Okul ziyaretleri kapsamında 17 Mayıs 2018 Perşembe günü ilimize teşrif eden Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu ve Özel Öğretim Kurumları Okullar Daire Başkanı Mehmet Baran, İl Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve özel okulların yönetici, öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelerek sektöre ilişkin yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu’ndan İlimize Ziyaret

Balıkesir ziyaretleri kapsamında 17 Mayıs 2018 Perşembe günü ilk önce İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret eden Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, ilimizde yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’dan bilgi aldı. Kuva-yı Milliye şehri Balıkesir’imize teşriflerinden dolayı Genel Müdürümüz Kemal Şamlıoğlu’na teşekkürlerini ileten İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ: “Bugün iki değerli misafirimizi Balıkesir’de ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ziyaretleri ile bizleri onurlandıran Sayın Genel Müdürümüze şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.

Makam odasında gerçekleştirilen görüşmenin ardından, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Müdürlüğümüz yöneticileri ile toplantıya geçerek  birim amirlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Genel Müdürümüz Sayın Kemal Şamlıoğlu; Balıkesir ilimizde yürütülen başarılı çalışmalar için İl Millî Eğitim Müdürümüzün şahsında tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, dedi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’ın, ziyaret anısına Genel Müdürümüz Kemal Şamlıoğlu’na hediye takdimi ile toplantı sona erdi.

Genel Müdürümüz Kemal Şamlıoğlu, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Millî Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ ile birlikte Valimiz Sayın Ersin YAZICI’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ersin YAZICI; BENGİ ve Sporda Yetenek 10’la Gelecek Projeleri kapsamında yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Eğitim faaliyetlerinin bizzat her safhasında yer alarak eğitimi şehrin birinci ve en öncelikli meselesi yapan Vali Ersin YAZICI’ya Bakanlığımız adına teşekkürlerini ileten Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, yürütülen bu güzel faaliyetler sayesinde Balıkesir’in yakın bir gelecekte çok daha iyi bir noktaya erişeceğine gönülden inanıyoruz, dedi.

Özel Öğretim Kurumları Okullar Daire Başkanı Mehmet Baran tarafından gerçekleştirilen özel öğretim kurumları ziyaretinin ardından Genel Müdürümüz Kemal Şamlıoğlu ve Daire Başkanı Mehmet Baran ilimizden ayrıldı.

20-05-201820-05-201820-05-201820-05-201820-05-201820-05-2018

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.