BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP YILDIZ´IN 2021 LGS MESAJI

2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav; 06 Haziran 2021 Pazar günü 20 ilçemizdeki 248 okulumuzda 13.351 öğrencimizin katılımları gerçekleştirilecektir.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP YILDIZ´IN 2021 LGS MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

06 Haziran 2021 Pazar günü iki oturum halinde gerçekleştirilecek sınavın, sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve siz değerli öğrencilerimize en rahat sınav ortamının sağlanması amacıyla aylardır yürüttüğümüz hummalı çalışmaların sonuna geldik.

Sınava gireceğiniz salonlar dezenfekte edildi; maskeleriniz, el dezenfektanlarınız sınav salonlara ulaştırıldı. Okullarda sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz alanlar oluşturuldu.

Sizlerden isteğimiz, kurallara ve görevli öğretmenlerinizin yönlendirmelerine riayet etmeniz; kimlik kontrolleri ve salonlara yerleştirmenin zamanında yapılabilmesi için sınav günü en geç saat 09:00'da okulunuzda hazır bulunmanızdır.

Kaygılarınızı azaltın, kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın! Bu sınavı, en güzel neticeyi alarak başarıyla atlatacağınıza yürekten inanıyor; sizlerin yetişmesinde çok büyük katkıları olan değerli öğretmenlerimize ve kıymetli ailelerinize teşekkür ediyor; hepinize başarılar diliyorum.

Unutmayın! 

Sonuç ne olursa olsun; bizim için çok değerlisiniz...


Yakup Yıldız

İl Millî Eğitim Müdürü

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.