BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri, " Heal Together" isimli ERASMUS projelerini tanıtmak üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TATLI' yı ziyaret ettiler.
ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi idareci ve proje sorumlusu öğretmenler, ERASMUS KA 210 kapsamında hazırlanan " Heal  Together"  isimli projelerini tanıtmak üzere Romanya, İtalya ve Bulgaristan'dan gelen öğretmenler ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TATLI' yı ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmenleri Dilek BALABAN ve Tülay NEHİR'den projenin amacı ve kapsamıyla ilgili bilgi alarak değerlendirmelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TATLI, farklı ülkelerden gelen öğretmenleri ilimizde misafir etmekten mutluluk duyduğunu dile getirerek, yaşanan olağanüstü koşullardan sonra çocukların eğitimi ve motivasyonu konusunda katkı sağlayacak olan projenin önemine değindi. Farklı ülkelerin bu ortak problem karşısında birlikte hareket etmesinin soruna çözüm bulmada etkili olacağını ifade etti.

Pandeminin öğrenciler ve öğretmenler üzerindeki fiziksel, psikolojik ve mental etkilerinin sanat, spor, müzik, yoga ve bilişsel farkındalık etkinlikleriyle üstesinden gelmeyi amaçlayan projeye benzer sorunlarla karşılaşmış olan Romanya, Kuzey Makedonya, İtalya ve Bulgaristan katkı sağlıyor.

Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesinin yürütmüş olduğu proje, aynı zamanda Balıkesir'de hibe almaya hak kazanan tek KA210 projesi olma özelliği taşıyor.

09-06-202209-06-202209-06-202209-06-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.