BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TASLAK DERS KİTABI VE EĞİTİM ARACI İNCELEME SEMİNERİ İLİMİZDE DÜZENLENDİ

Bakanlığımız Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen "Taslak Ders Kitabı ve Eğitim Aracı İnceleme Semineri" açılış töreni Balıkesir Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.
TASLAK DERS KİTABI VE EĞİTİM ARACI İNCELEME SEMİNERİ İLİMİZDE DÜZENLENDİ

28-29 Eylül tarihlerinde 2 gün boyunca süren seminerin açılış törenine Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Elektronik Eğitimi İçerikler Daire Başkanı Sayın Can EKMEN, Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sami GÜNNÜ, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Hasan İNANÇ, eğitim görevlileri ve Balıkesir ilinden 397, Çanakkale ilinden 78 öğretmen katıldı.

Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami GÜNNÜ'nün açılış konuşmalarının ardından Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanı Sayın Can EKMEN yaptığı konuşmalarda; seminer çalışmasının genel işleyişi ve Başkanlığın bu alandaki çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunarak verimli ve başarılı bir seminer olması yönünde temennilerini iletti.

Daire Başkanı Sayın Can EKMEN'in konuşmalarının ardından Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığı Eğitim Yöneticisi Münteha AYDINBELGE ile Eğitim Görevlileri Mihriban UYAR ve Fatma Sevgi AYDIN'ın içerik ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiği seminerde; ders kitapları ve eğitim araçlarını inceleme ve değerlendirme süreçleri, panelistlerin görev ve sorumlulukları, taslak kitap inceleme kriterleri gibi konularda bilgiler verildi. Seminer programı öğretmenlerin konular hakkında sorularının yanıtlanması ile sonlandırıldı. 

           29-09-202229-09-202229-09-202229-09-202229-09-202229-09-202229-09-2022

Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No 1/A Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 277 10 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.