BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ayvalık Ustalı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Öğrenci Pansiyonu Ziyareti
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın Abdülhalik BAŞ; İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI eşliğinde, Ayvalık Ustalı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Erkek Öğrenci Pansiyonunu ziyaret etti.![Ayvalık Ustalı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Öğrenci Pansiyonu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2022_10/06170408_manYet1.jpg)
Gerçekleştirdikleri ziyarette Ayvalık Ustalı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Erkek Öğrenci Pansiyonunun bölümlerinde incelemelerde bulunan Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın Abdülhalik BAŞ; okulun başarı sıralaması ve öğrencilerin genel durumu ile ilgili İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TATLI eşliğinde okul idarecilerinden bilgi alarak ziyaretlerini sonlandırdı.