BALIKESİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AHŞAP SÜRAT TEKNEMİZ FUARDA YERİNİ ALDI
Ayvalık Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz Balıkesir ilimizin gururu olmaya devam ediyor.![AHŞAP SÜRAT TEKNEMİZ FUARDA YERİNİ ALDI](/meb_iys_dosyalar/2022_11/12172252_32ed4831-5c0f-4bb3-a2fc-3495fe20d305.jpg)
Ülkemizin denizcilik liseleri içinde ilk ahşap sürat teknesini imal ederek büyük bir başarıya imza atan okulumuz "BOSPHORUS BOAT SHOW" Tekne Fuarı'ndaki yerini aldı.
11-20 Kasım 2022 tarihlerinde MarinTürk İstanbul City Port Pendik'te organize edilecek olan "BOSPHORUS BOAT SHOW" Tekne Fuarı'na 150'nin üzerinde firma ve 1 kamu kurumu olan Ayvalık Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ALPAGO - KKD - 22 - 01 adlı tamamı öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından imalatı yapılan sürat teknesiyle katılıyor.